CJENIK



TIP USLUGE
ZA ŽENE
KRATKA
KOSA
POLUDUGA
KOSA
DUGA
KOSA
PRANJE KOSE20,0025,0030,00
ŠIŠANJE KOSE45,0050,0060,00
KERATINSKA NJEGA80,0080,0080,00
FENIRANJE KOSE40,0060,0080,00
FEN.FRIZ.DULJINA IZMEĐU50,0070,00 
Fen.frizura lokne  80,00100,00
PRANJE + ŠIŠANJE55,0060,0070,00
PRANJE ŠIŠANJE+FRIZURA80,0090,00110,00
BOJANJE KOSE 80,00100,00120,00
USL.BOJANJA DONEŠENA BOJA20,0030,0040,00
BOJE BEZ AMONIJAKA110,00140,00170,00
BLAJHANJE80,00100,00120,00
PREDPIGMENTACIJA80,00100,00120,00
PRAMENOVIkapa80,00-folija 90,00110,00120,00
PRELJEV na pramenove30,0040,0050,00
PRELJEV na cijelu dužinu kose50,0080,00100,00
PRAMENOVI- višebojni120,00140,00160,00
PRAMENOVI -Ombre120,00180,00230,00
PRAMENOVI POVRŠINSKI60,0080,00100,00
MINIVAL80,00100,00120,00
EXSTENZIJE euro so.cap. 40cm 18,00 kn/kom 50cm20,00kn/kom 60cm - 23,00kn/kom
VJENČANA FRIZURA100,00180,00230,00
SVEČANA FRIZURA80,00100,00120,00
Bojanje obrva15,00  
Cupanje Obrva15,00  
ŠIŠKE10,0010,0010,00
DJEČJE ŠIŠANJE35,0040,0045,00
DJEČJE ŠIŠANJE-PRANJE40,0050,0060,00
PLETENICA15,0015,0015,00
RIBLJA KOST30,0030,0030,00
TIP USLUGE ZA MUŠKARCE
ŠIŠANJE KOSE40,0040,0050,00
ŠIŠANJE +PRANJE50,0055,0065,00
UREĐIVANJE BRADE15,00 


Sve cijene su promjenjive ovisno o gustoći i dužini kose.

Zadržavamo pravo izmjena cijena.

Sve cijene su sa uključenim PDV-om